Mapa

 Lotnisko Lugano

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lugano albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lugano. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lugano na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lugano oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lugano. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lugano. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lugano, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lugano. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lugano, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lugano.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lugano.

Lotniska w pobliżu Lugano:

 Jakie linie lotnicze latają do Lugano

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lugano

Adres:
via Aeroporto,
CH-6982 Agno,
SWITZERLAND

Tel:+41 (0)91 6101111
Faks:+41 (0)91 6101100

Witryna:

Właściciel:
Lugano Airport Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 54' 31'' E
Szerokość geograficzna:46° 0' 9'' N
Kod IATA:LUG
Kod ICAO:LSZA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.