Mapa

 Lotnisko Lappeenranta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lappeenranta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lappeenranta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lappeenranta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lappeenranta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lappeenranta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lappeenranta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lappeenranta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lappeenranta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lappeenranta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lappeenranta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lappeenranta.

Lotniska w pobliżu Lappeenranta:

 Jakie linie lotnicze latają do Lappeenranta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lappeenranta

Adres:
FIN-53600 Lappeenranta,
FINLAND

Tel:+358 (0)5 6806300

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 9' 24'' E
Szerokość geograficzna:61° 2' 45'' N
Kod IATA:LPP
Kod ICAO:EFLP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.