Mapa

 Lotnisko La Paz

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko La Paz albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku La Paz. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska La Paz na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska La Paz oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska La Paz. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko La Paz. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska La Paz, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska La Paz. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w La Paz, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje La Paz.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w La Paz.

Lotniska w pobliżu La Paz:

 Jakie linie lotnicze latają do La Paz

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko La Paz

Adres:
Casilla No 4382,
Av Montes No 716,
La Paz,
BOLIVIA

Tel:+591 (0)2 2157300

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:68° 11' 32'' W
Szerokość geograficzna:16° 30' 48'' S
Kod IATA:LPB
Kod ICAO:SLLP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.