Mapa

 Lotnisko Lombok International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lombok International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lombok International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lombok International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lombok International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lombok International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lombok International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lombok International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lombok International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lombok International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lombok International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lombok International.

Lotniska w pobliżu Lombok International:

 Jakie linie lotnicze latają do Lombok International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lombok International

Adres:
Jl. Raya Tanak Awu Lombok Tengah,
West Nusa Tenggara,
Indonesia

Tel:+61 021 654 1961
Faks:+61 021 654 1514

Witryna:

Właściciel:
PT Angkasa Pura I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:116° 16' 36'' E
Szerokość geograficzna:8° 45' 26'' S
Kod IATA:LOP
Kod ICAO:WADL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.