Mapa

 Lotnisko Linz

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Linz albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Linz. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Linz na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Linz oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Linz. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Linz. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Linz, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Linz. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Linz, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Linz.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Linz.

Lotniska w pobliżu Linzu:

 Jakie linie lotnicze latają do Linzu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Linz

Adres:
Flughafenstraße 1,
A-4063 Hörsching,
AUSTRIA

Tel:+43 (0)7221 6 00-0
Faks:+43 (0)7221 6 00-100

Witryna:

Właściciel:
Flughafen Linz GesmbH

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 11' 36'' E
Szerokość geograficzna:48° 14' 3'' N
Kod IATA:LNZ
Kod ICAO:LOWL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.