Mapa

 Lotnisko Lulea Kallax

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lulea Kallax albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lulea Kallax. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lulea Kallax na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lulea Kallax oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lulea Kallax. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lulea Kallax. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lulea Kallax, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lulea Kallax. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lulea Kallax, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lulea Kallax.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lulea Kallax.

Lotniska w pobliżu Lulea Kallax:

 Jakie linie lotnicze latają do Lulea Kallax

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lulea Kallax

Adres:
Luleå Airport,
Flygstationsvägen 4,
972 54 Lul,
Sverige

Tel:0920-24 49 00
Faks:0920-24 49 06

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 7' 40'' E
Szerokość geograficzna:65° 32' 40'' N
Kod IATA:LLA
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.