Mapa

 Lotnisko Lublana

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lublana albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lublana. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lublana na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lublana oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lublana. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lublana. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lublana, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lublana. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lublana, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lublana.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lublana.

Lotniska w pobliżu Lublany:

 Jakie linie lotnicze latają do Lublany

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lublana

Adres:
PO Box 10,
Aerodrom Ljubljana D D,
SI-4210 Brnik-Aerodrom,
SLOVENIA

Tel:+386 (0)4 2061981

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:14° 27' 38'' E
Szerokość geograficzna:46° 13' 28'' N
Kod IATA:LJU
Kod ICAO:LJLJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.