Mapa

 Lotnisko Mediolan Linate

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mediolan Linate albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mediolan Linate. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mediolan Linate na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mediolan Linate oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mediolan Linate. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mediolan Linate. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mediolan Linate, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mediolan Linate. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mediolan Linate, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mediolan Linate.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mediolan Linate.

Lotniska w pobliżu Mediolanu Linate:

 Jakie linie lotnicze latają do Mediolanu Linate

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mediolan Linate

Adres:
Società Esercizi Aeroportuali,
I-20090 Linate Aeropuerto,
MI,
ITALY

Tel:+39 (0)2 74851
Faks:+39 (0)2 74852030

Witryna:

Właściciel:
Società Esercizi Aeroportuali S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:9° 16' 40'' E
Szerokość geograficzna:45° 26' 30'' N
Kod IATA:LIN
Kod ICAO:LIML

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.