Mapa

 Lotnisko Limoges

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Limoges albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Limoges. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Limoges na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Limoges oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Limoges. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Limoges. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Limoges, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Limoges. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Limoges, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Limoges.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Limoges.

Lotniska w pobliżu Limoges:

 Jakie linie lotnicze latają do Limoges

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Limoges

Adres:
81,
Avenue de l'aéroport 87100 Limoges,
FRANCE

Tel:+33 (0)5 55433030
Faks:+33 (0)5 55433040

Witryna:

Właściciel:
Chambre de commerce et d'industrie de Limoges et de la Haute-Vienne

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:1° 10' 55'' E
Szerokość geograficzna:45° 51' 42'' N
Kod IATA:LIG
Kod ICAO:LFBL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.