Mapa

 Lotnisko Liège

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Liège albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Liège. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Liège na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Liège oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Liège. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Liège. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Liège, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Liège. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Liège, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Liège.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Liège.

Lotniska w pobliżu Liège:

 Jakie linie lotnicze latają do Liège

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Liège

Adres:
Bâtiment 44,
Grace-Hollogne,
B-4460,
BELGIUM

Tel:+32 (0)4 2348411
Faks:+32 (0)4 2348404

Witryna:

Właściciel:
Liege Airport s.a.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:5° 26' 30'' E
Szerokość geograficzna:50° 38' 9'' N
Kod IATA:LGG
Kod ICAO:EBLG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.