Mapa

 Lotnisko Long Beach Municipal

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Long Beach Municipal albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Long Beach Municipal. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Long Beach Municipal na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Long Beach Municipal oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Long Beach Municipal. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Long Beach Municipal. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Long Beach Municipal, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Long Beach Municipal. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Long Beach Municipal, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Long Beach Municipal.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Long Beach Municipal.

Lotniska w pobliżu Long Beach Municipal:

 Jakie linie lotnicze latają do Long Beach Municipal

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Long Beach Municipal

Adres:
4100 Donald Douglas Drive,
Long Beach,
CA 90808-1798,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)562 5702600

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:118° 9' 3'' W
Szerokość geograficzna:33° 49' 3'' N
Kod IATA:LGB
Kod ICAO:KLGB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.