Mapa

 Lotnisko Larnaka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Larnaka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Larnaka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Larnaka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Larnaka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Larnaka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Larnaka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Larnaka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Larnaka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Larnaka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Larnaka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Larnaka.

Lotniska w pobliżu Larnaki:

 Jakie linie lotnicze latają do Larnaki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Larnaka

Adres:
Hermes Airports Ltd,
Larnaca Airport,
Larnaca 6650,
CYPRUS

Tel:+357 (0)2481 6418

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:33° 37' 50'' E
Szerokość geograficzna:34° 52' 40'' N
Kod IATA:LCA
Kod ICAO:LCLK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.