Mapa

 Lotnisko Labuan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Labuan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Labuan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Labuan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Labuan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Labuan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Labuan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Labuan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Labuan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Labuan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Labuan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Labuan.

Lotniska w pobliżu Labuan:

 Jakie linie lotnicze latają do Labuan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Labuan

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang Labuan,
Malaysia Airport Berhad,
Bangunan Term.,
Lapangan Terbang,
Jalan OKK Abdullah,
80715 Peti Surat 80589,
WP Labuan,
MALAYSIA

Tel:+60 (0)87 415070

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:115° 14' 53'' E
Szerokość geograficzna:5° 18' 2'' N
Kod IATA:LBU
Kod ICAO:WBKL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.