Mapa

 Lotnisko Los Angeles International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Los Angeles International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Los Angeles International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Los Angeles International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Los Angeles International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Los Angeles International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Los Angeles International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Los Angeles International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Los Angeles International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Los Angeles International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Los Angeles International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Los Angeles International.

Lotniska w pobliżu Los Angeles International:

 Jakie linie lotnicze latają do Los Angeles International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Los Angeles International

Adres:
PO Box 92216,
1 World Way,
Los Angeles,
California,
CA 90045,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)310 6465252

Witryna:

Właściciel:
Los Angeles Department of Airports,

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:118° 24' 25'' W
Szerokość geograficzna:33° 56' 31'' N
Kod IATA:LAX
Kod ICAO:KLAX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.