Mapa

 Lotnisko Kwangju

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kwangju albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kwangju. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kwangju na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kwangju oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kwangju. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kwangju. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kwangju, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kwangju. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kwangju, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kwangju.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kwangju.

Lotniska w pobliżu Kwangju:

 Jakie linie lotnicze latają do Kwangju

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kwangju

Adres:
740-1 Sinchon-dong,
Gwangsan-gu,
Gwangju City,
REPUBLIC OF KOREA

Tel:062-940-0214

Witryna:

Właściciel:
한국공항공사

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:126° 48' 38'' E
Szerokość geograficzna:35° 7' 23'' N
Kod IATA:KWJ
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.