Mapa

 Lotnisko Kowno

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kowno albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kowno. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kowno na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kowno oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kowno. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kowno. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kowno, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kowno. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kowno, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kowno.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kowno.

Lotniska w pobliżu Kowna:

 Jakie linie lotnicze latają do Kowna

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kowno

Adres:
Karmelava,
LT-54460 Kaunas District,
LITHUANIA

Tel:+370 (0)37 399307
Faks:+370 (0)37 399350

Witryna:

Właściciel:
State Enterprise KAUNAS AIRPORT

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 5' 5'' E
Szerokość geograficzna:54° 57' 50'' N
Kod IATA:KUN
Kod ICAO:EYKA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.