Mapa

 Lotnisko Kuala Lumpur International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kuala Lumpur International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kuala Lumpur International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kuala Lumpur International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kuala Lumpur International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kuala Lumpur International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kuala Lumpur International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kuala Lumpur International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kuala Lumpur International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kuala Lumpur International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kuala Lumpur International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kuala Lumpur International.

Lotniska w pobliżu Kuala Lumpur International:

 Jakie linie lotnicze latają do Kuala Lumpur International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kuala Lumpur International

Adres:
Pengurus Besar,
Tingkat,
3 & 4 Airport Management Centre,
Kuala Lumpar International Airport,
64000 Sepang,
MALAYSIA

Tel:+60 (0)3 78467777

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:101° 41' 35'' E
Szerokość geograficzna:2° 44' 35'' N
Kod IATA:KUL
Kod ICAO:WMKK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.