Mapa

 Lotnisko Katmandu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Katmandu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Katmandu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Katmandu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Katmandu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Katmandu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Katmandu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Katmandu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Katmandu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Katmandu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Katmandu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Katmandu.

Lotniska w pobliżu Katmandu:

 Jakie linie lotnicze latają do Katmandu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Katmandu

Adres:
Kathmandu,
NEPAL

Tel:+977 (0)1 470274

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:85° 21' 47'' E
Szerokość geograficzna:27° 42' 2'' N
Kod IATA:KTM
Kod ICAO:VNKT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.