Mapa

 Lotnisko Kastoria Aristotlis

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kastoria Aristotlis albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kastoria Aristotlis. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kastoria Aristotlis na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kastoria Aristotlis oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kastoria Aristotlis. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kastoria Aristotlis. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kastoria Aristotlis, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kastoria Aristotlis. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kastoria Aristotlis, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kastoria Aristotlis.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kastoria Aristotlis.

Lotniska w pobliżu Kastorii Aristotlis:

 Jakie linie lotnicze latają do Kastorii Aristotlis

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kastoria Aristotlis

Adres:
52200 Argos Orestikon Kastoria,
GREECE

Tel:+30 (0)24670 21700
Faks:+30 (0)24670 41888

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 16' 23'' E
Szerokość geograficzna:40° 27' 2'' N
Kod IATA:KSO
Kod ICAO:LGKA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.