Mapa

 Lotnisko Karlstad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Karlstad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Karlstad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Karlstad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Karlstad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Karlstad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Karlstad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Karlstad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Karlstad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Karlstad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Karlstad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Karlstad.

Lotniska w pobliżu Karlstad:

 Jakie linie lotnicze latają do Karlstad

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Karlstad

Adres:
Luftfartsverket,
S-655 91 Karlstad,
SWEDEN

Tel:054-540 77 00
Faks:054-53 20 44

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:13° 28' 9'' E
Szerokość geograficzna:59° 21' 42'' N
Kod IATA:KSD
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.