Mapa

 Lotnisko Koszyce

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Koszyce albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Koszyce. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Koszyce na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Koszyce oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Koszyce. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Koszyce. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Koszyce, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Koszyce. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Koszyce, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Koszyce.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Koszyce.

Lotniska w pobliżu Koszyc:

 Jakie linie lotnicze latają do Koszyc

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Koszyce

Adres:
PO Box C-45,
04175 Kosice,
SLOVAK REPUBLIC

Tel:+421 (0)55 6832100
Faks:+421 (0)55 6221093

Witryna:

Właściciel:
Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 15' 0'' E
Szerokość geograficzna:48° 40' 0'' N
Kod IATA:KSC
Kod ICAO:LZKZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.