Mapa

 Lotnisko Krasnodar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Krasnodar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Krasnodar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Krasnodar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Krasnodar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Krasnodar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Krasnodar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Krasnodar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Krasnodar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Krasnodar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Krasnodar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Krasnodar.

Lotniska w pobliżu Krasnodar:

 Jakie linie lotnicze latają do Krasnodar

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Krasnodar

Adres:
Pashkovski-2,
Airport Zone,
350912 Krasnodar,
RUSSIA

Tel:(861) 219-15-11
Faks:(861) 219-13-07

Witryna:

Właściciel:
ООО «Базэл Аэро»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 55' 0'' E
Szerokość geograficzna:45° 4' 0'' N
Kod IATA:KRR
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.