Mapa

 Lotnisko Orkady

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Orkady albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Orkady. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Orkady na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Orkady oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Orkady. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Orkady. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Orkady, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Orkady. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Orkady, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Orkady.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Orkady.

Lotniska w pobliżu Orkadów:

 Jakie linie lotnicze latają do Orkadów

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Orkady

Adres:
Kirkwall,
Orkney,
KW15 1TH,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1856 872421
Faks:+44 (0)1856 875051

Witryna:

Właściciel:
Highlands and Islands Airports Limited

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 58' 0'' W
Szerokość geograficzna:58° 57' 30'' N
Kod IATA:KOI
Kod ICAO:EGPA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.