Mapa

 Lotnisko Kanpur

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kanpur albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kanpur. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kanpur na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kanpur oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kanpur. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kanpur. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kanpur, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kanpur. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kanpur, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kanpur.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kanpur.

Lotniska w pobliżu Kanpur:

 Jakie linie lotnicze latają do Kanpur

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kanpur

Adres:
Civil Aerodrome,
Kanpur Cantt.,
Kanpur,
208 004,
India

Tel:91-512-2383553
Faks:91-512-2380447

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:80° 24' 45'' E
Szerokość geograficzna:26° 24' 10'' N
Kod IATA:KNU
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.