Mapa

 Lotnisko Medan Kuala Namu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Medan Kuala Namu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Medan Kuala Namu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Medan Kuala Namu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Medan Kuala Namu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Medan Kuala Namu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Medan Kuala Namu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Medan Kuala Namu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Medan Kuala Namu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Medan Kuala Namu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Medan Kuala Namu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Medan Kuala Namu.

Lotniska w pobliżu Medan Kuala Namu:

 Jakie linie lotnicze latają do Medan Kuala Namu

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:98° 52' 35'' E
Szerokość geograficzna:3° 39' 2'' N
Kod IATA:KNO
Kod ICAO:WIMM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.