Mapa

 Lotnisko Kinmen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kinmen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kinmen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kinmen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kinmen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kinmen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kinmen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kinmen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kinmen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kinmen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kinmen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kinmen.

Lotniska w pobliżu Kinmen:

 Jakie linie lotnicze latają do Kinmen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kinmen

Adres:
No 2 Shang Yi Airport,
Cheng I Village,
Chin Hu Township,
Kinmen 89146,
TAIWAN ROC

Tel:+886 (0)82 322381

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:118° 20' 39'' E
Szerokość geograficzna:24° 25' 14'' N
Kod IATA:KNH
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.