Mapa

 Lotnisko Komatsu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Komatsu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Komatsu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Komatsu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Komatsu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Komatsu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Komatsu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Komatsu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Komatsu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Komatsu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Komatsu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Komatsu.

Lotniska w pobliżu Komatsu:

 Jakie linie lotnicze latają do Komatsu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Komatsu

Adres:
1-1 Kuratsuki Kanazawa,
Ishiwaka 920-8580,
JAPAN

Tel:+81 (0)76 2251337
Faks:+81 (0)76 2251339

Witryna:

Właściciel:
Komatsu Airport Association

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:136° 25' 0'' E
Szerokość geograficzna:36° 23' 38'' N
Kod IATA:KMQ
Kod ICAO:RJNK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.