Mapa

 Lotnisko Kumamoto

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kumamoto albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kumamoto. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kumamoto na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kumamoto oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kumamoto. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kumamoto. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kumamoto, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kumamoto. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kumamoto, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kumamoto.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kumamoto.

Lotniska w pobliżu Kumamoto:

 Jakie linie lotnicze latają do Kumamoto

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kumamoto

Adres:
1802-2 Oyatsu,
Mashi-machi,
Kamimashiki-gun,
Kumamoto 861-2204,
JAPAN

Tel:+81 (0)96-232-2311
Faks:+81 (0)96 2322500

Witryna:

Właściciel:
Kumamoto Airport Building Co., Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:130° 51' 9'' E
Szerokość geograficzna:32° 49' 54'' N
Kod IATA:KMJ
Kod ICAO:RJFT

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.