Mapa

 Lotnisko Miyazaki

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Miyazaki albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Miyazaki. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Miyazaki na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Miyazaki oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Miyazaki. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Miyazaki. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Miyazaki, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Miyazaki. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Miyazaki, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Miyazaki.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Miyazaki.

Lotniska w pobliżu Miyazaki:

 Jakie linie lotnicze latają do Miyazaki

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Miyazaki

Adres:
Akae,
Miyazaki City 880-0912,
Miyazaki Prefecture,
JAPAN

Tel:+81 (0)985 515111
Faks:+81 (0)985 515136

Witryna:

Właściciel:
Miyazaki Prefecture

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:131° 26' 38'' E
Szerokość geograficzna:31° 52' 27'' N
Kod IATA:KMI
Kod ICAO:RJFM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.