Mapa

 Lotnisko Kalibo International (Boracay)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kalibo International (Boracay) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kalibo International (Boracay). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kalibo International (Boracay) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kalibo International (Boracay) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kalibo International (Boracay). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kalibo International (Boracay). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kalibo International (Boracay), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kalibo International (Boracay). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kalibo International (Boracay), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kalibo International (Boracay).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kalibo International (Boracay).

Lotniska w pobliżu Kalibo International (Boracay):

 Jakie linie lotnicze latają do Kalibo International (Boracay)

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kalibo International (Boracay)

Właściciel:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:122° 22' 37'' E
Szerokość geograficzna:11° 40' 58'' N
Kod IATA:KLO
Kod ICAO:RPVK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.