Mapa

 Lotnisko Khon Kaen

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Khon Kaen albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Khon Kaen. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Khon Kaen na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Khon Kaen oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Khon Kaen. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Khon Kaen. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Khon Kaen, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Khon Kaen. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Khon Kaen, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Khon Kaen.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Khon Kaen.

Lotniska w pobliżu Khon Kaen:

 Jakie linie lotnicze latają do Khon Kaen

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Khon Kaen

Adres:
Khon Kaen,
THAILAND

Tel:+66 (0)43 246774

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:102° 47' 12'' E
Szerokość geograficzna:16° 27' 54'' N
Kod IATA:KKC
Kod ICAO:VTUK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.