Mapa

 Lotnisko Krasnojarsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Krasnojarsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Krasnojarsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Krasnojarsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Krasnojarsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Krasnojarsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Krasnojarsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Krasnojarsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Krasnojarsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Krasnojarsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Krasnojarsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Krasnojarsk.

Lotniska w pobliżu Krasnojarska:

 Jakie linie lotnicze latają do Krasnojarska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Krasnojarsk

Adres:
663021 Krasnoyarsk,
RUSSIA

Tel:(3912) 55-59-99
Faks:(3912) 26-77-09

Witryna:

Właściciel:
ОАО "Аэропорт Красноярск"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:92° 29' 35'' E
Szerokość geograficzna:56° 10' 22'' N
Kod IATA:KJA
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.