Mapa

 Lotnisko Osaka International Kansai

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Osaka International Kansai albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Osaka International Kansai. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Osaka International Kansai na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Osaka International Kansai oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Osaka International Kansai. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Osaka International Kansai. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Osaka International Kansai, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Osaka International Kansai. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Osaka International Kansai, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Osaka International Kansai.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Osaka International Kansai.

Lotniska w pobliżu Osaki International Kansai:

 Jakie linie lotnicze latają do Osaki International Kansai

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Osaka International Kansai

Adres:
Building 1-banchi,
Senshu-Kuko Kita,
Izumisano-Shi,
Osaka 549-8501,
JAPAN

Tel:+81 (0)724 552500, 2139
Faks:+81 (0)724 552045

Witryna:

Właściciel:
Kansai International Airport Co., Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:135° 14' 48'' E
Szerokość geograficzna:34° 25' 26'' N
Kod IATA:KIX
Kod ICAO:RJBB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.