Mapa

 Lotnisko Kíthira

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kíthira albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kíthira. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kíthira na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kíthira oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kíthira. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kíthira. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kíthira, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kíthira. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kíthira, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kíthira.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kíthira.

Lotniska w pobliżu Kíthiry:

 Jakie linie lotnicze latają do Kíthiry

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kíthira

Adres:
80200 Kithira,
GREECE

Tel:+30 (0)27360 33297
Faks:+30 (0)27360 38039

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 1' 30'' E
Szerokość geograficzna:36° 17' 30'' N
Kod IATA:KIT
Kod ICAO:LGKC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.