Mapa

 Lotnisko Kimberley

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kimberley albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kimberley. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kimberley na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kimberley oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kimberley. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kimberley. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kimberley, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kimberley. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kimberley, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kimberley.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kimberley.

Lotniska w pobliżu Kimberley:

 Jakie linie lotnicze latają do Kimberley

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kimberley

Adres:
Private Bag X5052,
Kimberley 8300,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)53 8307100

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 45' 59'' E
Szerokość geograficzna:28° 48' 20'' S
Kod IATA:KIM
Kod ICAO:FAKM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.