Mapa

 Lotnisko Kaosiung

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kaosiung albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kaosiung. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kaosiung na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kaosiung oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kaosiung. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kaosiung. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kaosiung, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kaosiung. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kaosiung, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kaosiung.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kaosiung.

Lotniska w pobliżu Kaosiung:

 Jakie linie lotnicze latają do Kaosiung

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kaosiung

Adres:
#2 Chun Shan,
4th Road,
Kaohsiung 812,
TAIWAN ROC

Tel:+886 (0)7 8057558

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:120° 20' 43'' E
Szerokość geograficzna:22° 34' 21'' N
Kod IATA:KHH
Kod ICAO:RCKH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.