Mapa

 Lotnisko Kigali

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kigali albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kigali. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kigali na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kigali oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kigali. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kigali. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kigali, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kigali. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kigali, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kigali.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kigali.

Lotniska w pobliżu Kigali:

 Jakie linie lotnicze latają do Kigali

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kigali

Adres:
Regie des Aeroports du Rwanda,
PO Box 1122,
Kigali,
RWANDA

Tel:+250 (0)85791
Faks:+250 (0)82609

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:30° 8' 24'' E
Szerokość geograficzna:1° 58' 4'' S
Kod IATA:KGL
Kod ICAO:HRYR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.