Mapa

 Lotnisko Kaliningrad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kaliningrad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kaliningrad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kaliningrad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kaliningrad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kaliningrad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kaliningrad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kaliningrad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kaliningrad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kaliningrad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kaliningrad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kaliningrad.

Lotniska w pobliżu Kaliningrad:

 Jakie linie lotnicze latają do Kaliningrad

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kaliningrad

Adres:
Airport,
Russia 238315 Khrabrovo,
Gurievsky District,
Kaliningrad Region,
RUSSIA

Tel:(4012) 716-515

Witryna:

Właściciel:
ЗАО «Международный аэропорт «Калининград»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:20° 35' 33'' E
Szerokość geograficzna:54° 53' 24'' N
Kod IATA:KGD
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.