Mapa

 Lotnisko Kemi / Tornio

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kemi / Tornio albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kemi / Tornio. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kemi / Tornio na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kemi / Tornio oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kemi / Tornio. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kemi / Tornio. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kemi / Tornio, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kemi / Tornio. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kemi / Tornio, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kemi / Tornio.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kemi / Tornio.

Lotniska w pobliżu Kemi / Tornio:

 Jakie linie lotnicze latają do Kemi / Tornio

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kemi / Tornio

Adres:
75 Lentokentäntie,
FIN-94500 Lautiosaari,
FINLAND

Tel:+358 (0)16 2118701
Faks:+358 (0)16 2118799

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 35' 8'' E
Szerokość geograficzna:65° 46' 48'' N
Kod IATA:KEM
Kod ICAO:EFKE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.