Mapa

 Lotnisko Reykjavik Keflavik

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Reykjavik Keflavik albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Reykjavik Keflavik. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Reykjavik Keflavik na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Reykjavik Keflavik oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Reykjavik Keflavik. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Reykjavik Keflavik. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Reykjavik Keflavik, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Reykjavik Keflavik. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Reykjavik Keflavik, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Reykjavik Keflavik.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Reykjavik Keflavik.

Lotniska w pobliżu Reykjavik Keflavik:

 Jakie linie lotnicze latają do Reykjavik Keflavik

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Reykjavik Keflavik

Adres:
Civil Aviation Administration,
Leifur Eiriksson Air Terminal,
235 Keflavik Airport,
ICELAND

Tel:+354 (0)425 6000

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 36' 21'' W
Szerokość geograficzna:63° 59' 6'' N
Kod IATA:KEF
Kod ICAO:BIKF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.