Mapa

 Lotnisko Kuching

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kuching albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kuching. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kuching na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kuching oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kuching. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kuching. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kuching, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kuching. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kuching, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kuching.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kuching.

Lotniska w pobliżu Kuching:

 Jakie linie lotnicze latają do Kuching

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kuching

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching,
Peti Surat 1070,
93722 Kuching,
MALAYSIA

Tel:+60 (0)82 454242

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:110° 20' 26'' E
Szerokość geograficzna:1° 29' 3'' N
Kod IATA:KCH
Kod ICAO:WBGG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.