Mapa

 Lotnisko Halmahera Północna (Kao)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Halmahera Północna (Kao) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Halmahera Północna (Kao). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Halmahera Północna (Kao) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Halmahera Północna (Kao) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Halmahera Północna (Kao). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Halmahera Północna (Kao). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Halmahera Północna (Kao), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Halmahera Północna (Kao). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Halmahera Północna (Kao), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Halmahera Północna (Kao).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Halmahera Północna (Kao).

Lotniska w pobliżu Halmahera Północna (Kao):

 Jakie linie lotnicze latają do Halmahera Północna (Kao)

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Halmahera Północna (Kao)

Właściciel:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:127° 52' 0'' E
Szerokość geograficzna:1° 10' 0'' N
Kod IATA:KAZ
Kod ICAO:WAMK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.