Mapa

 Lotnisko Aminu Kano Intl

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aminu Kano Intl albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aminu Kano Intl. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aminu Kano Intl na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aminu Kano Intl oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aminu Kano Intl. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aminu Kano Intl. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aminu Kano Intl, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aminu Kano Intl. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aminu Kano Intl, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aminu Kano Intl.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aminu Kano Intl.

Lotniska w pobliżu Aminu Kano:

 Jakie linie lotnicze latają do Aminu Kano

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aminu Kano Intl

Adres:
50 Danjuma Way,
Southern Express Way,
Kano,
NIGERIA

Tel:+234 (0)64 631978

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 31' 26'' E
Szerokość geograficzna:12° 2' 47'' N
Kod IATA:KAN
Kod ICAO:DNKN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.