Mapa

 Lotnisko Kajaani

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kajaani albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kajaani. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kajaani na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kajaani oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kajaani. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kajaani. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kajaani, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kajaani. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kajaani, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kajaani.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kajaani.

Lotniska w pobliżu Kajaani:

 Jakie linie lotnicze latają do Kajaani

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kajaani

Adres:
FIN-87100 Kajaani,
FINLAND

Tel:+358 (0)8 6897511
Faks:+358 (0)8 6897599

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 41' 20'' E
Szerokość geograficzna:64° 16' 40'' N
Kod IATA:KAJ
Kod ICAO:EFKI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.