Mapa

 Lotnisko Jyväskylä

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Jyväskylä albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Jyväskylä. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Jyväskylä na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Jyväskylä oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Jyväskylä. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Jyväskylä. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Jyväskylä, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Jyväskylä. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Jyväskylä, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Jyväskylä.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Jyväskylä.

Lotniska w pobliżu Jyväskylä:

 Jakie linie lotnicze latają do Jyväskylä

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Jyväskylä

Adres:
PO Box 21,
Lentoasemantie 70,
FIN-41161 Tikkakoski,
FINLAND

Tel:+358 (0)14 4455711
Faks:+358 (0)14 4455799

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 40' 54'' E
Szerokość geograficzna:62° 23' 57'' N
Kod IATA:JYV
Kod ICAO:EFJY

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.