Mapa

 Lotnisko Santoryn (Tera)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Santoryn (Tera) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Santoryn (Tera). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Santoryn (Tera) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Santoryn (Tera) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Santoryn (Tera). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Santoryn (Tera). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Santoryn (Tera), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Santoryn (Tera). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Santoryn (Tera), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Santoryn (Tera).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Santoryn (Tera).

Lotniska w pobliżu Santorynu (Tera):

 Jakie linie lotnicze latają do Santorynu (Tera)

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Santoryn (Tera)

Adres:
847 00 Santorini (Thira),
GREECE

Tel:+30 (0)22860 28400
Faks:+30 (0)22860 33349

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 28' 23'' E
Szerokość geograficzna:36° 24' 10'' N
Kod IATA:JTR
Kod ICAO:LGSR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.