Mapa

 Lotnisko Wyspa Skiathos

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Wyspa Skiathos albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Wyspa Skiathos. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Wyspa Skiathos na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Wyspa Skiathos oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Wyspa Skiathos. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Wyspa Skiathos. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Wyspa Skiathos, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Wyspa Skiathos. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Wyspa Skiathos, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Wyspa Skiathos.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Wyspa Skiathos.

Lotniska w pobliżu Wyspy Skiathos:

 Jakie linie lotnicze latają do Wyspy Skiathos

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Wyspa Skiathos

Adres:
37002 Skiathos,
GREECE

Tel:+30 (0)24270 22376
Faks:+30 (0)24270 24130

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 30' 20'' E
Szerokość geograficzna:39° 10' 50'' N
Kod IATA:JSI
Kod ICAO:LGSK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.