Mapa

 Lotnisko Joshkar-Ola

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Joshkar-Ola albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Joshkar-Ola. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Joshkar-Ola na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Joshkar-Ola oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Joshkar-Ola. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Joshkar-Ola. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Joshkar-Ola, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Joshkar-Ola. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Joshkar-Ola, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Joshkar-Ola.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Joshkar-Ola.

Lotniska w pobliżu Joshkar-Ola:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Joshkar-Ola

Adres:
Aeroport,
Yoshkar-Ola,
Republic of Mari El,
424010 RUSSIA

Tel:+7 (0)836 2565681
Faks:+7 (0)836 2535310

Właściciel:
Gov. of Republic Mari El

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:47° 53' 42'' E
Szerokość geograficzna:56° 42' 18'' N
Kod IATA:JOK
Kod ICAO:UWKJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.