Mapa

 Lotnisko Yogyakarta

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Yogyakarta albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Yogyakarta. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Yogyakarta na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Yogyakarta oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Yogyakarta. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Yogyakarta. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Yogyakarta, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Yogyakarta. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Yogyakarta, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Yogyakarta.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Yogyakarta.

Lotniska w pobliżu Yogyakarta:

 Jakie linie lotnicze latają do Yogyakarta

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Yogyakarta

Adres:
PT (Persero) Angkasa Pura I,
Yogyakarta,
INDONESIA

Tel:+62 (274) 484261
Faks:+62 (274) 560155

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:110° 25' 50'' E
Szerokość geograficzna:7° 47' 22'' S
Kod IATA:JOG
Kod ICAO:WARJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.