Mapa

 Lotnisko Johannesburg OR Tambo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Johannesburg OR Tambo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Johannesburg OR Tambo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Johannesburg OR Tambo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Johannesburg OR Tambo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Johannesburg OR Tambo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Johannesburg OR Tambo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Johannesburg OR Tambo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Johannesburg OR Tambo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Johannesburg OR Tambo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Johannesburg OR Tambo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Johannesburg OR Tambo.

Lotniska w pobliżu Johannesburga International OR Tambo:

 Jakie linie lotnicze latają do Johannesburga International OR Tambo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Johannesburg OR Tambo

Adres:
Private Bag X1,
Johannesburg 1627,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)11 9216911
Faks:+27 (0)11 3940806

Witryna:

Właściciel:
Airports Company South Africa

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:28° 15' 0'' E
Szerokość geograficzna:26° 7' 59'' S
Kod IATA:JNB
Kod ICAO:FAJS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.